detail hpp

Pokladní-informátor na Pražském hradě

Popis:Máte rádi umění a kulturu? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Jste komunikativní a máte příjemné vystupování?
Pak hledáme právě Vás!!
Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat pro Pražský hrad na pozici pokladní.
Společnost:Pražský hrad
O společnosti:Pro našeho významného klienta hledáme pokladní - informátory na Pražský hrad.
Náplň práce:- prodej vstupenek do všech objektů Pražského hradu včetně kulturních akcí
- prodej průvodcovských služeb a zboží
- obsluha počítačové pokladny
- příprava podkladů a informací na základě počítačového zpracování údajů(návštěvnost, tržby apod.)
- hmotná odpovědnost
- další úkony od nařízeného
Místo výkonu práce:Praha
Pracovní doba:8.30 - 17.00 / 9.30 - 18.00
Požadujeme:- věk minimálně 18 let
- trestní bezúhonnost
- komunikativní znalost anglického jazyka
- výborná znalost českého jazyka
- dobrá fyzická kondice
- příjemné vystupování
Nabízíme:- práce v příjemném prostředí
- vhodné i pro absolventy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 22 000kč/měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
Kontaktní osoba:Perwsonalistky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:kis.blovska@seznam.cz