detail hpp

Personální asistent/ka v pracovní agentuře

Popis:Láká Vás práce s lidmi a zároveň Vás baví administrativa?
Nabízíme příležitost dělat co Vás baví - do naší pracovní agentury hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici personální asistent/ka.
Společnost:pracovní agentura
O společnosti:Pracovat budete v menší pracovní agentuře s tradicí od roku 2000. Zaměřujeme se především na brigády manuálního a administrativního charakteru, většinou formou dočasného přidělení zaměstnanců ke klientovi.
Náplň práce:- registrace nových uchazečů o brigády/zaměstnání
- telefonická komunikace s uchazeči
- sepisování smluv a další dokumentace
- zadávání inzerce volných míst a odpovídání na reakce
- obsluha hotovostní pokladny
- příjem objednávek, komunikace s klienty
- příprava podkladů pro mzdy a fakturaci

Místo výkonu práce:Praha 2 - Nové Město
Pracovní doba:Osmihodinové směny dle rozpisu služeb
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání nejlépe orientované ekonomickým směrem či v
oblasti HR (není podmínkou)
- alespoň uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- dobré komunikační schopnosti, uvítáme zkušenosti s prací s lidmi
- časovou flexibilitu, pečlivost, orientaci na výsledek, zkušenosti s
administrativou
- bezchybný český pravopis
- uvítáme základní orientaci v pracovněprávní legislativě a ve mzdovém účetnictví
- součástí této pozice jsou i víkendové služby jednou za 4-6 týdnů
Nabízíme:- pracoviště v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností!
- malý a přátelský kolektiv :-)
- po zaučení možnost mzdového růstu a motivační složka mzdy
- stravenky v hodnotě 100 Kč/den
- možnost mít na starost své portfolio klientů či projekt
- po odpracovaném roce nabízíme příspěvek 2000 Kč měsíčně na životní pojištění
- proplácené přesčasy
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz