Operátor/ka zákaznického centra v zásilkové společnosti - Hradec Králové

Popis:Pro našeho významného klienta, spediční společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek, hledáme do jejího střediska v Hradci Králové zaměstnance na pozici "operátor/ka zákaznického centra".
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Renomovaná zásilková společnost se sítí poboček v celé ČR a na Slovensku.
Náplň práce:- Péče o zákazníky společnosti
- Odpovídání na e-maily, třídění příchozí korespondence
- Telefonická komunikace s klienty
- Administrativa, práce na počítači

Místo výkonu práce:Hradec Králové
Pracovní doba:Jednosměnný nebo dvousměnný provoz dle dohody (06.00 - 14.30 hod./12.00 – 20.30 hod.)
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
- uzavření pojistky na finanční škody
- uživatelskou znalost práce na PC
Nabízíme:- motivační mzdové ohodnocení
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- možnost týdenních záloh
- kompletní zajištění pojistky a případné vyřízení administrativní agendy s
pojišťovnou v případě škodní události
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 21 000 Kč, osobní ohodnocení až 5 000 Kč měsíčně.
Stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz