Obchodní zástupce v zásilkové společnosti, 24-26 000 Kč, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Mladé Boleslavi, hledáme obchodního zástupce!
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Mladé Boleslavi, hledáme obchodního zástupce!
Náplň práce:• Údržba zákaznického systému
• Zajišťování požadavku zákazníků
• Administrativní činnost
Místo výkonu práce:Mladá Boleslav - Řepov
Pracovní doba:8 hod. denně, dle domluvy
Požadujeme:• Trestní bezúhonnost
• Středoškolské vzdělání
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Pečlivost, spolehlivost, samostatný přístup k práci
• Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:• Nástupní mzdu 24 000 Kč + osobní ohodnocení + stravenky!
• Možnost záloh ve výši 50% za odpracované dny
• Agenturní zaměstnání s možností po čase přejít do kmenového stavu
• Práci v malém přátelském kolektivu vhodnou i pro absolventy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:24 - 28 000 Kč měsíčně + stravenky!
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz