detail hpp

Obchodní reprezentant(ka) zásilkové společnosti

Popis:Pro našeho VIP klienta, renomovanou zásilkovou společnost s téměř 30 letou tradicí na českém trhu, hledáme energické, komunikativní a pozitivně naladěné osobnosti na pozici obchodních reprezentantů pro oblast Prahy, Benešovska, Chebska a Plzeňska. Zázemí pro všechny oblasti je v pražské centrále společnosti.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Významná společnost v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.
Náplň práce:- péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném území
- vedení obchodních jednání, příprava nabídek a uzavírání smluv
- samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
- každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery
- pravidelný reporting provozní ředitelce společnosti
Místo výkonu práce:Praha + služební cesty do regionů
Pracovní doba:8.00 - 16.30
Požadujeme:- Úplné SŠ vzdělání
- Sympatické a reprezentativní vystupování
- Cit pro obchodní jednání
- Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, orientaci na výsledek
- ŘP – B
- Uživatelskou znalost práce na PC
Nabízíme:- Zajímavé a motivační finanční ohodnocení
- K dispozici firemní vůz i pro osobní užívání, služební mobil a notebook
- Široký výběr dalších firemních výhod (stravenky, cafeterie)
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 26 000 Kč + osobní ohodnocení až 8 000 Kč
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz