Noční skladník, rukař - Skrbeň u Olomouce, až 28 000 Kč měsíčně, stravné, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou společnost zajišťující individuální přepravu kusových zásilek, hledáme noční skladníky do provozovny ve Skrbni u Olomouce. Pracovní smlouva zpočátku na dobu určitou od 14. 6. do 31. 8. 2021. Následně v případě vzájemné spokojenosti možné prodloužení.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Jedna z největších společností na našem trhu zajišťující individuální přepravu kusových zásilek.
Náplň práce:- práce s paletovým vozíkem, manipulace se zásilkami různého charakteru
- nakládky a vykládky tranzitů a kamionů
- skenování, polepování, třídění zásilek
Místo výkonu práce:Skrbeň u Olomouce
Pracovní doba:Jednosměnný provoz, noční směny v čase 21-05 hod.
Požadujeme:- spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
- uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
- zpočátku agenturní zaměstnání na dobu určitou od 14. 6. do 31. 8. 2021
- možnost individuální dopravy do zaměstnání
Nabízíme:- základní nástupní mzdu 22 000 Kč + 10% příplatky za noční práci
- osobní ohodnocení až 4 000 Kč
- vyplácení průběžných týdenních záloh
- příspěvek na stravu 55 Kč/den
- kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní
události
- v případě vzájemné spokojenosti prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
- možnost profesního a mzdového růstu
- nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- až 26 000 Kč + 10% příplatky za noční + možná osobní ohodnocení
- příspěvek na stravu ve výši 55 Kč/den
- možnost týdenních záloh
Kontaktní osoba:Personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz