detail hpp

Noční skladník, až 36 000 Kč měsíčně + stravné 75 Kč/den, zálohy týdně

Popis:Nová práce skladem! Pojďte pracovat k nám - pro našeho významného klienta, zásilkovou společnost zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí, hledáme skladníky do nového skladu v Jihlavě - Hruškových Dvorech.
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel, překládání zboží
• práce s VZV pokud máte praxi (můžete si u nás oprávnění i dodělat)
• skenování, polepování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Místo výkonu práce:Jihlava - Hruškové dvory
Pracovní doba:Noční směny 20:30-05:00 hod.
Požadujeme:• spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
• samostatný přístup k práci
• trestní bezúhonnost
• oprávnění nebo praxe na VZV výhodou, ale ne podmínkou
• individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (můžeme zařídit)
• zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
• zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
• kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• mzda 26 000 Kč měsíčně fix + možné osobní ohodnocení až do výše 8000 Kč
• stravné 75 Kč v čistém za směnu
• příplatky za noční 10 %, případné přesčasy proplácené s příplatkem 25 %
• možnost vyplácení týdenních záloh
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz