Noční skladník, až 32 000 Kč měsíčně + stravné 55 Kč/den, zálohy týdně

Popis:Nová práce skladem! Pojďte pracovat k nám - pro našeho významného klienta, zásilkovou společnost se sídlem v Jihlavě, hledáme noční skladníky s nástupem ideálně již včera :-) Jsme ochotni si na Vás ale i chvíli počkat. Možnost výběru směn - buď jednosměnný provozu na noční směny, nebo dvousměnný provoz na ranní a odpolední směny (střídání po týdnu).
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• práce s VZV pokud máte praxi (můžete si u nás oprávnění i dodělat)
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Místo výkonu práce:Jihlava - Pávov
Pracovní doba:Noční směny 20.30-05.00 hod.
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- výhodou oprávnění nebo praxe na VZV, ale ne podmínkou
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (můžeme Vám zařídit)
- nástup ihned nebo co nejdříve
- zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:-mzda 24 000 Kč měsíčně fix + možné osobní ohodnocení až do výše 8000 Kč, stravné 55 Kč/den v čistém, příplatky za noční 10%, případné přesčasy jsou proplácené s příplatkem 25%
- zázemí stabilní a prosperující společnosti, v brzké době stěhování do nového moderního skladu (opět v Jihlavě)
- možnost průběžného vyplácení ve formě týdenních záloh
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 24000-32000,-
• stravné 55 Kč/den v čistém
• možnost týdenních záloh

Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz