Mobilní údržbář-elektrikář pro různé objekty v Praze a okolí

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme mobilního údržbáře s vyhláškou 50 pro správu různých objektů v Praze a okolí.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnosti v oblasti facility managementu.
Náplň práce:- údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
- průběžné prohlídky objektů, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli
Místo výkonu práce:Praha a okolí, základna na Proseku
Pracovní doba:7.00 - 15.30
Požadujeme:- zkoušku z vyhl. 50 §6
- ŘP-B
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
- střídání v rámci pohotovostí
- flexibilitu – někdy nutno zaskočit celodenně na jiném objektu (v době dovolených či v případě nemoci)
Nabízíme:- Nástupní mzdu od 32 000 Kč
- placené veškeré přesčasy
- stravenky v hodnotě 85 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč měsíčně
- 27 dnů dovolené
- multisportkartu
- zázemí velké společnosti - možnost vertikálního i horizontálního pohybu uvnitř firmy
- pozice vhodná i pro fyzicky zdatné čerstvé důchodce, kteří ještě nechtějí odejít z trhu práce
- možnost spolupráce i na ŽL
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástup od 32 000 Kč + benefity
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz