detail hpp

Kvalifikovaný zahradník

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou zahradnickou firmu, hledáme kvalifikovaného a spolehlivého zahradníka na stálý pracovní poměr.
Společnost:zahradnické služby
O společnosti:Tradiční zahradnická firma provádějící návrhy zahrad, jejich realizace a následnou údržbu.
Náplň práce:- realizace a údržba klasických a střešních zahrad
- provádění terénních úprav či vodních prvků
- řezání ovocných stromů, kácení vzrostlých stromů
- další zahradnické práce dle zadání klientů
Místo výkonu práce:Praha a okolí
Pracovní doba:Od 7.00
Požadujeme:- vyučení v oboru nebo doložitelnou adekvátní praxi
- přiměřenou fyzickou zdatnost
- spolehlivost, iniciativní a profesionální přístup k práci
- časovou flexibilitu
- upravený zevnějšek a solidní vystupování
- přivítáme ŘP-B
Nabízíme:- 20-28 000 Kč čistého měsíčně
- zaměstnanecké stravenky
- možnost spolupráce i na ŽL
- místo výkonu práce v Praze a okolí
- mladý, pohodový kolektiv
- zajímavou práci na uzavřených soukromých pozemcích bonitní klientely
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- 20 - 25 000 Kč čistého měsíčně, v případě ŘP-B až 28 000 Kč
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz