detail hpp

Fundraiser pro nadaci v oblasti zdravotnictví

Popis:Pro našeho významného klienta, nadaci v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, hledáme aktivní, komunikativní a pozitivně naladěné lidi na pozici fundraisera. Práci je možné vykonávat na plný úvazek i jako vedlejší výdělečnou činnost, případně na ŽL.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604731770. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání profesního CV s FOTOGRAFIÍ.
Společnost:Nadace poskytující bezplatné právní poradenství v oblasti zdravotnictví
O společnosti:Nadace poskytující bezplatné online i osobní poradenství v oblasti zdravotnictví a navazujícím systému sociálních služeb.
Náplň práce:- aktivní vyhledávání a oslovování nových firemních i individuálních dárců/sponzorů
- vyhledávání grantových příležitostí v rámci ČR (komunikace s ministerstvy a dalšími orgány státní správy) i EU (získávání eurodotací)
- spolupráce při aktivním lobbingu (strategičtí partneři, spolky, nadace, pacientské organizace apod.)
- tvorba kreativních článků
Místo výkonu práce:Praha 1 - Staré Město
Pracovní doba:Pružná
Požadujeme:- úplné SŠ vzdělání
- vysoce aktivní a pozitivní přístup, schopnost samostatné práce
- příjemné a charismatické vystupování, iniciativnost, vyspělé komunikační a sociální dovednosti
- uživatelská znalost práce na PC
- uvítáme zkušenosti z obchodu, marketingu, oblasti PR či médií, ale šanci rádi dáme i odhodlaným začátečníkům
- výhodou pokročilá znalost AJ
Nabízíme:- druh spolupráce dle Vašich představ (HPP, DPP, DPČ, ŽL nebo mix uvedeného)
- pružná pracovní doba s možností částečného home office
- velmi zajímavé a vysoce motivační ohodnocení - fixní odměna dle zkušeností + provize 12 - 25% ze získaných finančních prostředků
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:30 - 60 000 Kč dle zkušeností + provize
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:+420604731770
Kontaktní e-mail:Vladimir.Pleticha@unijob.cz