detail hpp

Dispečer v zásilkové společnosti - Mladá Boleslav, Řepov

Popis:Jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení hledá do svého týmu kolegy na pozici skladového dispečera.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Budeš pracovat u nejvýznamnější společnosti v České republice a na Slovensku v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Historie této společnosti sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízí klientům přizpůsobuje jejich požadavkům a představuje spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.
Od počátku její existence se zaměřuje na spolehlivost a vysokou kvalitu nabízených služeb za rozumnou cenu a vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu s klienty.
Náplň práce:• Efektivní koordinace vytížení vozidel
• Kontrola činností řidičů
• Komunikace se zákazníky a řidiči
• Administrativní činnost
Místo výkonu práce:Mladá Boleslav
Pracovní doba:8 hodin denně, střídání ranní / odpolední po týdnu
Požadujeme:• Trestní bezúhonnost
• Středoškolské vzdělání
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Pečlivost, spolehlivost, samostatný přístup k práci
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:• Nástupní mzdu 24 000 Kč + osobní ohodnocení + stravenky!
• Možnost záloh ve výši 50% za odpracované dny
• Agenturní zaměstnání s možností po čase přejít do kmenového stavu
• Práci v malém přátelském kolektivu vhodnou i pro absolventy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda
•24000-26000 Kč
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz