detail hpp

Dispečer v zásilkové společnosti - Hradec Králové

Popis:Pro našeho významného klienta, spediční společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek, hledáme do jejího střediska v Hradci Králové zaměstnance na pozici "dispečer".
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Renomovaná zásilková společnost se sítí poboček v celé ČR a na Slovensku.
Náplň práce:- Efektivní koordinace vytížení vozidel
- Kontrola činností řidičů
- Komunikace se zákazníky a řidiči
- Administrativní činnost
Místo výkonu práce:Hradec Králové
Pracovní doba:6.00 - 18.00 hod., krátký/dlouhý týden (Po, St, Pá / Út, Čt)
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- úplné středoškolské vzdělání
- pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, uživatelskou znalost práce na PC
- uzavření pojistky na finanční škody
Nabízíme:- motivační mzdové ohodnocení
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- možnost týdenních záloh
- kompletní zajištění pojistky a případné vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 18 000 Kč, osobní ohodnocení až 5 000 Kč měsíčně
Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz