detail hpp

Dispečer v zásilkové společnosti - Beroun

Popis:Pro našeho významného klienta, spediční společnost, hledáme do jeho střediska v Berouně administrativní sílu na dispečink.
Společnost:spediční a zásilková společnost
O společnosti:Společnost zabývající se logistickými projekty, přepravou importní i exportní s vlastním vozovým parkem a sběrnou službou v rámci ČR a SR.
Náplň práce:Administrativní práce na dispečinku (práce na PC, telefonování, běžná administrativní agenda, příjem objednávek, vyřizování e-mailové korespondence s klienty atd.), občasná výpomoc s manuální činností na skladu.
Místo výkonu práce:Beroun
Pracovní doba:6-14.30 nebo 10-18.30 (směnný provoz)
Požadujeme:- čistý výpis z TR
- uživatelská znalost práce na PC
- komunikativnost a profesionální vystupování
- samostatný přístup k práci
- SŠ vzdělání s maturitou
- odolnost vůči stresu
- pojištění odpovědnosti na finanční škody (můžeme zařídit)
Nabízíme:- nástupní mzdu 27 000 Kč + osobní ohodnocení až 5 000 Kč (po zkušební době)
- možnost kdykoliv si vybírat zálohu
- zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti vhodnou i pro absolventy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 27 000 Kč + možné osobní ohodnocení až 5000 Kč/měsíčně (po zkušební době) + stravné 55 Kč/den v čistém.
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz