detail hpp

Dispečer(ka) klientského centra zásilkové společnosti

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční společnost zaměřující se na přepravu a doručování individuálních kusových zásilek, hledáme do klientského centra v Praze 10 - Hostivaři nové kolegyně - kolegy na pozici dispečera.
Společnost:logistické, dopravní, skladovací a celní služby
O společnosti:Tradiční společnost zaměřující se na přepravu a doručování individuálních kusových zásilek.
Náplň práce:- všestranná komunikace s klienty – osobně, telefonicky či e-mailem
- poskytování informací o stavu zásilek, zadávání objednávek do interního informačního systému
- naceňování přeprav, komunikace s dopravním dispečinkem, reklamačním a fakturačním oddělením
- další administrativní činnosti
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz 6.00 - 14.30 nebo 11.30 - 20.00
Požadujeme:- úplné SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC
- dobré komunikační schopnosti – slovem i písmem
- prozákaznický, empatický přístup, spolehlivost, pečlivost a psychickou odolnost

Nabízíme:- 27 000 Kč nástupní mzdový tarif + až 5 000 Kč osobní ohodnocení + stravné 75 Kč/směna
- postupný mzdový růst po zkušební době
- výběr mezi agenturním a přímým zaměstnáním, v případě agenturního zaměstnání možnost kdykoliv si vybírat průběžné zálohy
- výběr benefitů z firemní cafeterie
- zázemí stabilní, prosperující společnosti
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- 27 000 Kč nástupní mzdový tarif + až 5 000 Kč osobní ohodnocení + stravné 75 Kč/směna
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz