Dispečer/ka dopravy v zásilkové společnosti – Sulejovice u Lovosic

Popis:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti přepravy kusových zásilek, hledáme do pobočky v Sulejovicích u Lovosic pracovníka na pozici dispečer/ka dopravy.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Společnost zabývající se logistickými projekty, importní i exportní přepravou s vlastním vozovým parkem a sběrnou službou v rámci ČR a SR.
Náplň práce:- práce na PC, administrativní činnost
- efektivní koordinace vytížení vozidel
- kontrola činnosti řidičů, komunikace se zákazníky a kurýry
Místo výkonu práce:Sulejovice
Pracovní doba:Směnný provoz: 5:00 – 13:30; 13:00 – 21:30; 8:00 – 16:30
Požadujeme:- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Excel, Outlook)
- komunikativnost, samostatný přístup k práci
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost
- organizační a komunikační schopnosti
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- odolnost vůči stresu
- čistý výpis z TR
Nabízíme:- nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + až 4 000 Kč osobní ohodnocení, celkem tedy až 29 000 Kč měsíčně
- příspěvek na stravu 55 Kč čistého denně
- zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Až 29 000 Kč měsíčně + příspěvek na stravu 55 Kč čistého denně
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz