detail hpp

Dispečer dopravy v zásilkové společnosti - Plzeň

Popis:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti individuální přepravy kusových zásilek, hledáme do pobočky v Plzni - Skvrňanech pracovníka na pozici dispečera dopravy.
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Společnost zabývající se logistickými projekty, přepravou importní i exportní s vlastním vozovým parkem a sběrnou službou v rámci ČR a SR.
Náplň práce:- práce s PC, administrativní činnost
- efektivní koordinace vytížení vozidel
- kontrola činnosti řidičů, komunikace se zákazníky a kurýry

Místo výkonu práce:Plzeň
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz: 5:00 - 13:30 nebo 13:00 - 21:30
Požadujeme:- čistý výpis z TR
- uživatelskou znalost práce na PC
- komunikativnost a profesionální vystupování
- samostatný přístup k práci
- SŠ vzdělání s maturitou, ideálně dopravního zaměření
- odolnost vůči stresu
- pojištění odpovědnosti na finanční škody (můžeme zařídit)
- zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:- nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + až 8 000 Kč osobní ohodnocení, celkem tedy až 33 000 Kč měsíčně
- příspěvek na stravu 55 Kč čistého denně
- možnost kdykoliv si vybírat zálohu
- zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Až 33 000 Kč měsíčně + příspěvek na stravu 55 Kč čistého denně
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz