detail hpp

Asistent/ka na personálním oddělení ve společnosti ZARA ČR

Popis:Pro našeho klienta, španělský obchodní řetězec s módní konfekcí ZARA, hledáme do centrály českého vedení v centru Prahy administrativní sílu na personální oddělení.
Společnost:Síť značkových obchodů s oděvy
O společnosti:Globální obchodní řetězec s módní konfekcí.
Náplň práce:- Inzerce na webových portálech
- Prescreening kandidátů
- Vedení pohovorů
- Podpora manažerů prodejen při náborových činnostech
- Komunikace s lékaři, organizace lékařských prohlídek

Místo výkonu práce:Praha 1 - Staré Město
Pracovní doba:9.00 - 18.00
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- pečlivost, samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- komunikativní znalost angličtiny
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- zkušenosti s náborovým procesem výhodou
- zpočátku agenturní zaměstnání se smlouvou na dobu určitou
Nabízíme:- odpovídající mzdové ohodnocení korespondující s praxí a znalostmi uchazeče
- možnost vybírat si kdykoli zálohu
- zajímavou příležitost v zázemí renomované společnosti
- pracoviště v centru Prahy
- získání potřebné praxe pro další profesní růst
- časem možný přestup do kmenového stavu
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz