brigáda

Výpomoc v prodejně s módní konfekcí - Václavské náměstí

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, globální řetězec s módní konfekcí, hledáme pečlivé a svědomité brigádnice na pomocné práce v prodejně s módní konfekcí na Václavském náměstí.
Společnost:společnost zabývající se prodejem módního oblečení a doplňků
Den nástupu:20. 7. 2024
Termín brigády:20.,21.7.2024
Pracovní doba:20.7. 9.00 - 19.00, 21.7. 10.00 - 19.00
Lokalita:Praha 1 - Nové Město
Doprava:metro "Muzeum"
Odměna:130 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- přeceňování zboží
- rovnání oblečení a drobný úklid na prodejně
- počítání zboží, skenování zboží, ramínkování
- poradenství zákazníkům prodejny
Požadujeme:- čistý výpis z TR nebo potvrzení o studiu
- samostatný přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, komunikativnost
Nabízíme:- možnost zálohy ve výši až do 50% z odpracovaného každý pracovní den
- 10% příplatky za práci o víkendech
- možnost opakované spolupráce
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz