brigáda

Výpomoc v obchodě s módní konfekcí - Václavské náměstí

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, globální obchodní řetězec s módní konfekcí, hledáme šikovné brigádnice se zájmem o módu na výpomoc v prodejně na Václavském náměstí.
Společnost:společnost zabývající se prodejem módního oblečení a doplňků
Den nástupu:21. 3. 2019
Termín brigády:21.3.2019 - rezervace
Pracovní doba:12-21
Lokalita:Praha 1 - Václavské náměstí
Doprava:metro Můstek
Odměna:118,- Kč/h
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- prodej oblečení, úprava zboží na ramínkách
- skládání zboží na stolech
- výpomoc u kabinek
Požadujeme:- čistý výpis z TR, nebo potvrzení o studiu
- minimální věk 18let
- spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost
Nabízíme:- komplexní služby v oblasti agenturního zaměstnávání
- personální poradenství a individuální přístup
- denně širokou nabídku krátkodobých i dlouhodobých brigád
- možnost vyzvednutí zálohy ve výši 50% z odpracovaného každý pracovní den
- zasílání nabídek formou SMS nebo e-mailem dle přání zájemce
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz