brigáda

Výpomoc na prodejně s módou - Chodov

Popis činnosti:Pro našeho klienta, globální řetězec s módní konfekcí, hledáme spolehlivé, sympatické a šikovné brigádnice na výpomoc na prodejně v OC Westfield Chodov.
Společnost:zabývající se prodejem módního oblečení a doplňků
Den nástupu:9. 12. 2022
Termín brigády:9. - 10., 16. - 18. 12. 2022
Pracovní doba:9:00 - 21:00 (možnost poloviční směny 9-15/15-21)
Lokalita:Praha 4 - Chodov
Doprava:metro "C" Chodov
Odměna:130 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- pomocné práce na prodejně
- ramínkování, skládání zboží
- roznos oblečení ze zkušebních kabinek
- lehký úklid prodejny
- podávání základních informací zákazníkům
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost
- upravený zevnějšek, příjemné vystupování
- vítáme zájem o opakovanou spolupráci
- vlastní černé tričko bez potisku a dlouhé tmavé kalhoty, uzavřenou obuv
Nabízíme:- příjemnou brigádu v módním odvětví
- možnost vybrat si každý pracovní den zálohu ve výši až 50 %
- opakovanou, pravidelnou spolupráci ve dnech podle Vašich časových možností a domluvy
- přednostní zasílání dalších nabídek brigád
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz