brigáda

Vykládky velké bílé techniky v zásilkové společnosti, 200 Kč/hod

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, přední zásilkovou společnost, hledáme do skladu v Praze 10 - Hostivaři brigádníky na občasnou nebo pravidelnou spolupráci při vykládkách velké bílé techniky (ledničky, pračky, myčky...). Flexibilní pracovní doba - alespoň 4 hodiny mezi 12. a 22. hodinou.
Společnost:spediční společnost
Den nástupu:27. 9. 2021
Termín brigády:27.9.-31.12.2021
Pracovní doba:Kdykoli mezi 12. a 22. hodinou - nutno odpracovat v rámci směny aspoň 4 hodiny, případně pravidelně soboty od 5(6).00 do 11.00
Lokalita:Praha 10 - Hostivař
Doprava:MHD Praha
Odměna:200 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- vykládky velké bílé techniky (pračky, ledničky, myčky...)
- třídění a skenování zásilek
- další manipulační práce ve skladu
Požadujeme:- čistý výpis z trestního rejstříku / nebo / potvrzení o studiu
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatný přístup k práci

Nabízíme:- zajímavé mzdové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- možnost nárazové výpomoci i dlouhodobé spolupráce
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz