brigáda

Vykládky kamionů ve skladu s elektronikou - Hostivice

Popis činnosti:Pro našeho klienta, velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči, hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky na kompletační a manipulační práce ve skladu v Hostivicích u Prahy.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:1. 1. 2030
Termín brigády:1.10.-31.12.2021 ve dnech dle dohody se zaměstnavatelem a uživatelem
Pracovní doba:8:30-17 hod.
Lokalita:Hostivice
Doprava:MHD
Odměna:205 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- vykládky a nakládky kamionů
- manipulační práce ve skladu
- kompletace
Požadujeme:- na tuto brigádu je nutné zaškolení (o vypsaných termínech školení se
informujte telefonicky) - aktuální termín je 15.9.2021
- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
Nabízíme:- hodinovou odměnu ve výši 205 Kč/hod
- možnost zálohy kdykoliv při doručení docházkového listu
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- proplacení doby strávené na obědě
- možnost dlouhodobé spolupráce
Kontaktní osoba:Personalisté
Kontaktní telefon:736477133
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz