brigáda

Stěhování na Pražském hradě

Popis činnosti:Pro našeho klienta hledáme fyzicky zdatné brigádníky na dlouhodobou spolupráci při stěhování v rámci příprav kulturních a společenských akcí na Pražském hradě.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:1. 2. 2019
Termín brigády:1.2.-31.3.2019
Pracovní doba:8.00 - 16.30h
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22, 23 - Pražský hrad
Odměna:123 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:Stěhování inventáře, menších i větších břemen, příprava kulturních a společenských akcí v areálu Pražského hradu. Obsluha výtahu.
Požadujeme:- čistý výpis z TR a občanský průkaz s sebou
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost, aktivní přístup k práci
- zájem o spolupráci minimálně na 2 měsíce
Nabízíme:- možnost vyzvednout si kdykoli zálohu
- příjemnou brigádu v historickém prostředí Pražského hradu
- možnost opakované spolupráce
- přednostní zasílání dalších nabídek brigád
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz