brigáda

Skladový manipulant v zásilkové společnosti

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme na dlouhodobou spolupráci pracovníky na pozici skladového manipulanta.
Společnost:spediční společnost
Den nástupu:29. 9. 2021
Termín brigády:29.9.-31.12.2021
Pracovní doba:Odpolední směny 15.00 - 19.00 hod.
Lokalita:Praha 10 - Hostivař
Doprava:MHD, Vlastní
Odměna:150 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- vykládky a nakládky linkových vozidel - ruční manipulací, nebo pomocí
paletového vozíku
- skenování zásilek
- rovnání volně ložených zásilek na palety
- následné rozvážení na jednotlivé pozice

Požadujeme:- čistý výpis z TR nebo potvrzení o studiu
- spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
- přiměřenou fyzickou zdatnost
Nabízíme:- nástupní mzdu 150 Kč/hod.
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní společnosti, po zaučení a oboustranné spokojenosti možnost nástupu na HPP
- nástup dle domluvy
Kontaktní osoba:personální asistenti
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz