brigáda

Skladový manipulant - Kralupy nad Vltavou

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, renomovanou zásilkovou společnost, hledáme do jejího střediska v Kralupech nad Vltavou brigádníky úvazek do skladu na ranní nebo odpolední směny.
Společnost:spediční společnost
Den nástupu:21. 5. 2019
Termín brigády:21.5.-31.12.2019 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:13/14 - 18/19 hod., 3-5x v týdnu
Lokalita:Kralupy nad Vltavou
Doprava:individuální
Odměna:100 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání, třídění a směrování zboží
- vykládky a nakládky kamionů ručně nebo pomocí VZV
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- agenturní zaměstnání
- oprávnění na VZV výhodou, nikoliv podmínkou
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli
- nástup pokud možno ihned
- vhodné i pro studenty, minimálně však alespoň na 4 týdny
Nabízíme:- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- příplatky za práci s VZV
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- kompletní servis při vyřizování případných škodních událostí s pojišťovnou
- v budoucnu možný plný úvazek
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz