brigáda

Skladník – řidič VZV

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Hradci Králové, hledáme skladníky nebo řidiče vysoko zdvihu na noční směny!

Jedná se o výpomoc v termínu 28.11. - 16.12.2019 (cca), s možnosti další spolupráce po novém roce na částečný nebo hlavní úvazek.
Společnost:spediční společnost
Den nástupu:6. 2. 2023
Termín brigády:30.1.2023 - 31.12. 2022 ve dnech dle dohody se zaměstnavatelem a uživatelem
Pracovní doba:20.00 - 04.30 hod. (případné přesčasy)
Lokalita:Hradec Králové
Doprava:Vlastní, MHD Hrade Králové
Odměna:220 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:• obsluha VZV pokud máte platné oprávnění
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Požadujeme:• platné oprávnění a praxe s VZV výhodou, nikoliv podmínkou
• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události nad 5000 Kč
• nástup ideálně ihned
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz