brigáda

Recepční v budově pojišťovny Uniqa

Popis činnosti:Pro našeho klienta, společnost zabývající se správou a údržbou budov, hledáme brigádnici na záskok na recepci v budově pojišťovny Uniqa v Praze 6 - Vokovicích.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
Den nástupu:27. 12. 2022
Termín brigády:27. a 29. 12. 2022
Pracovní doba:7.00 - 18.00
Lokalita:Praha 6 - Vokovice
Doprava:metro A "Bořislavka"
Odměna:150 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- přepojování telefonů, třídění e-mailů, administrativní práce na PC
- správa zasedacích místností
- uvádění návštěv
- příjem a třídění pošty
- objednávání taxi a kurýrů
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- reprezentativní, sympatické vystupování, komunikativnost a upravený zevnějšek
- základní znalost AJ
- spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme:- zajímavou brigádu v příjemném prostředí
- výbornou dopravní obslužnost - budova přímo u stanice metra
- možnost průběžného výběru záloh
- opakovanou spolupráci
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz