brigáda

Prodejní asistentka ve stánku s luxusními květinami v OC Chodov

Popis činnosti:Pro našeho klienta, společnost prodávající luxusní, trvanlivé květiny prémiové kvality, hledáme na pravidelnou spolupráci prodejní asistentky do OC Westfield Chodov.
Společnost:Prodejce trvanlivých květin
Den nástupu:21. 10. 2019
Termín brigády:Dlouhodobá spolupráce ve dnech dle dohody
Pracovní doba:9.00 - 21.00 (případně půlené směny)
Lokalita:Praha 4 - Chodov
Doprava:metro C "Chodov"
Odměna:130 Kč/h
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- komunikace se zákazníky, prodej květin, příjem hotovostních i bezhotovostních plateb, drobný úklid na stánku
Požadujeme:- 100% spolehlivost, serioznost, přiměřená fyzická zdatnost
- komunikativnost, sympatické vystupování, upravený zevnějšek
- čistý výpis z rejstříku trestů, uzavření hmotné odpovědnosti za svěřené zboží a pokladní hotovost
- zájem o pravidelnou spolupráci (možnost odpracovat cca 8 směn měsíčně)
Nabízíme:- možnost kdykoli si vybírat zálohu
- nenáročnou brigádu v příjemném prostředí moderního obchodního centra
- výběr směn dle Vašich časových možností
- dlouhodobou spolupráci
- časem možnost přestupu na HPP
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz