brigáda

Práce ve skladu s automobilovými koly a disky

Popis činnosti:Pro našeho klienta, dovozce a velkoobchodního distributora automobilových disků a kol se sídlem v Nupakách u Prahy, hledáme brigádníky na několikaměsíční výpomoc ve skladu.
Společnost:Dovozce a velkoobchodní distributor disků a kol pro auta
Den nástupu:21. 10. 2019
Termín brigády:21.10. - cca 15.12.2019 (lze i jednotlivé dny)
Pracovní doba:8.00 - 17.00 (může se prodloužit dle objemu práce)
Lokalita:Nupaky, Praha - východ
Doprava:Bus 385 z metra C "Opatov"
Odměna:120 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- úklid skladu, balení
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, samostatný přístup k
práci
- preferujeme brigádníky se zájmem o pravidelnou spolupráci
Nabízíme:- vyplácení záloh 3x týdně přímo na pracovišti bez nutnosti jezdit do agentury!
- několikatýdenní brigádu v moderní a prosperující firmě se skvělým zázemím
- přednostní zasílání dalších nabídek pracovních příležitostí v Praze a okolí
Kontaktní osoba:personální asistenti
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz