brigáda

Práce ve skladu internetového obchodu

Popis činnosti:Pro našeho klienta, společnost provozující internetový obchod, hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky do skladu v Praze 9 - Horních Počernicích.
Společnost:internetový obchod
Den nástupu:14. 12. 2018
Termín brigády:14.12.-31.12.2018 (lze odpracovat jednotlivý den pouze, nejlépe týden v kuse)
Pracovní doba:8.30-17.00 hod.
Lokalita:Praha 9 - Horní Počernice
Doprava:bus 220 ze stanice metra B „Černý Most“ zastávka „Sezemická“ (bus jede 14 minut)
Odměna:130 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPP přímo s klientem
Náplň práce:Manipulace se zbožím – práce s paletovým vozíkem či rudlíkem, výpomoc na expedici zboží vychystávání objednávek
Požadujeme:- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- pečlivost při vychystávání objednávek
- možnost odpracovat v rámci termínu alespoň týden vcelku
Nabízíme:- možnost průběžného vyplácení záloh až do 50%
- dlouhodobou spolupráci
- přednostní zasílání dalších nabídek brigád
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz