brigáda

Pomocný údržbář v budově pojišťovny

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti facility managementu a správy budov, hledáme spolehlivého, manuálně zručného a přiměřeně fyzicky zdatného brigádníka na pomocné údržbářské práce v budově pojišťovny UNIQA v Praze 6.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
Den nástupu:27. 7. 2020
Termín brigády:27.-31.7.2020
Pracovní doba:7.00 - 15.30
Lokalita:Praha 6 - Břevnov
Doprava:tram 22, 25 zastávka "Marjánka"
Odměna:130 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:Různé údržbářské práce (stěhování, montování, svoz a třídění odpadu, venkovní úklid).
Požadujeme:- 100% spolehlivost, manuální zručnost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- možnost odpracovat celý týden vcelku
- pevnou uzavřenou obuv, pracovní kalhoty
- upravený zevnějšek
Nabízíme:- možnost denního výběru zálohy
- pestrou pracovní náplň
- opakovanou spolupráci v případě spokojenosti
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz