brigáda

Pomocné práce na prodejně s oblečením - vykládky kamionů

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme pečlivé a svědomité brigádníky na dlouhodobou spolupráci.Pomocné práce na prodejně v obchodním centru Palladium.
Společnost:zabývající se prodejem módního oblečení a doplňků
Den nástupu:18. 12. 2018
Termín brigády:18.12. - 31.12.2018 (Lze i po týdnu nebo pouze jednotlivé dny)
Pracovní doba:ÚT - SO 7:30-cca 15 hod.
Lokalita:Praha 1 - Nové Město
Doprava:metro "B" Náměstí Republiky
Odměna:118 Kč/h
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- vykládky kamionu
- vybalování zboží z krabic a třídění dle druhu
- rovnání zboží na prodejně, úklid prodejny
- počítání zboží, skenování zboží, ramínkování, apod
Požadujeme:- čistý výpis z TR nebo potvrzení o studiu
- samostatný přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, komunikativnost
- upravený zevnějšek, vhodné a čisté oblečení a ladící obuv
Nabízíme:- možnost zálohy ve výši až do 50% z odpracovaného každý pracovní den
- možnost dlouhodobé spolupráce
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz