brigáda

Pokladní ve Velké Jižní věži Katedrály sv. Víta

Popis činnosti:Pro odbor turistického ruchu Správy Pražského hradu hledáme odpovědné brigádníky na pokladnu u vstupu do Velké jižní věže katedrály sv. Víta.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:26. 3. 2024
Termín brigády:26.3.2024 BRIGÁDA JE REZERVOVANÁ
Pracovní doba:9.30 - 17.00
Lokalita:Praha 1 - Pražský hrad
Doprava:tram 22, 23 - Pražský hrad
Odměna:159 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- prodej vstupenek
- prodej publikací a upomínkových předmětů
- další činnosti spojené s obsluhou pokladny
- komunikace s návštěvníky Hradu
Požadujeme:- čistý výpis z TR
- minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání
- znalost anglického a českého jazyka na komunikativní úrovni
- hmotnou odpovědnost za svěřené finanční prostředky
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohy ve výši až 50 % každý pracovní den
- možnost pravidelné spolupráce
- brigádu v jedinečném prostředí naší nejvýznamnější kulturní památky
- 25% příplatky za práci o víkendu (= 199 Kč/hod), 100% příplatky za práci ve státní svátek (= 318 Kč/hod)

Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz