brigáda

Pokladní ve Velké Jižní věži Katedrály sv. Víta

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme studenty na pozici pokladní u vstupu do Velké Jižní věže Katedrály sv. Víta.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:1. 6. 2019
Termín brigády:1.6.2019-31.12.2019 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:9:30-18 hod
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22 - zastávka Pražský hrad
Odměna:130 Kč/h
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- prodej vstupenek
- prodej publikací a upomínkových předmětů
- další činnosti spojené s obsluhou pokladny
Požadujeme:- čistý výpis z TR + doklad totožnosti+karta zdravotní pojištovny
- minimální věk 18let, ukončené středoškolské vzdělání
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohy ve výši až 50% každý pracovní den
- brigádu v jedinečném prostředí naší nejvýznamnější kulturní památky
- hmotnou odpovědnost za svěřené finanční prostředky
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz