brigáda

Pickování, vychystávání zboží ve skladu - Říčany u Prahy - 205 Kč/hod!

Popis činnosti:Pro našeho klienta, velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči v Říčanech u Prahy, hledáme spolehlivé a přiměřeně fyzicky zdatné brigádníky na pickování, vychystávání zboží ve skladu, práci se skenerem.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:27. 10. 2021
Termín brigády:27.10.2021 - 31.12.2021 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:Po - Pá 8:30-18hod., (nutno odpracovat minimálně 3 dny v týdnu)
Lokalita:Říčany u Prahy
Doprava:busy MHD z metra C "Háje" (doba jízdy 20 minut)
Odměna:205 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- pickování (vychystávání) zboží
- práce se skenerem
- příprava objednávky s využitím čtečky
Požadujeme:- dlouhodobou spolupráci - minimálně na 1 měsíc, alespoň 3 dny v týdnu
- zkušenost s prací se skenerem
- nutné vstupní školení (doba strávená na něm je již proplacená), termín
20.10.2021
- minimální délka brigády je 1 měsíc, možnost prodloužení až do konce roku
- výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
Nabízíme:- velmi dobré mzdové ohodnocení
- možnost výběru zálohy kdykoliv při doručení docházkového listu na účet nebo v hotovosti
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- možnost obědů ve firemní kantýně za pouhých 40 Kč, komplet snídaně + oběd jen za 50 Kč!
- proplacení doby strávené na obědě = bonus až 2000 Kč měsíčně!
- v případě pravidelné docházky příspěvek na dopravu
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:736477133
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz