brigáda

Odpolední pickování ve velkoskladu s elektronikou - 205 Kč/hod, zálohy kdykoliv!

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy, hledáme spolehlivé a pečlivé pickery na vychystávání objednávek v odpoledních hodinách.

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18. hodinou
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:25. 10. 2021
Termín brigády:Od 25.10. až do Vánoc (minimálně na měsíc, aspoň 3 směny týdně)
Pracovní doba:Pondělí - pátek 15.00 - 20(21).00, nutno odpracovat aspoň 3 směny týdně
Lokalita:Říčany u Prahy, okres Praha - východ
Doprava:busy MHD z metra C „Háje“ či individuálně
Odměna:205 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- pickování (vychystávání) zboží
- práce se skenerem
- příprava objednávky s využitím čtečky
- balení zboží
Požadujeme:- potvrzení o studiu nebo čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, pečlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- znalost práce se čtečkou
- možnost spolupráce alespoň na měsíc, minimálně 3 směny týdně
Nabízíme:- zajímavou odměnu ve výši 205 Kč/hod
- možnost kdykoli si vybrat zálohu v hotovosti nebo na účet
- zajímavý přivýdělek ke studiu či stálému zaměstnání
- stálou brigádu na celé předvánoční období
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz