brigáda

Manipulační práce ve skladu - sobotní směny - Praha 10 - Hostivař

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme fyzicky zdatné muže na pravidelné sobotní směny ve skladu zásilkové společnosti v Praze 10 - Hostivaři. Po dohodě možno chodit i ve všední dny odpoledne.

Společnost:spediční společnost
Den nástupu:11. 2. 2023
Termín brigády:11.2.2023 a dále každou další sobotu
Pracovní doba:Od 6:00 do cca 12:00
Lokalita:Praha 10 - Hostivař
Doprava:busy 101, 111, 125 zastávka "Myšlínská"
Odměna:200 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- Skenování, třídění a kontrola zásilek, manipulační práce ve skladu
Požadujeme:- výpis z TR nebo potvrzení o studiu
- fyzickou zdatnost, samostatný přístup k práci
- uvítáme zájem o pravidelnou spolupráci
Nabízíme:- pravidelnou sobotní brigádu vhodnou pro studenty či jako přivýdělek k hlavnímu zaměstnání
- odměnu ve výši 200 Kč/hod.
- po dohodě možnost směn i ve všední dny odpoledne
- možnost výběru záloh v hotovosti nebo na účet
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770, 604253000
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz