brigáda

Kustodní dozor ve Velké Jižní věži Katedrály sv. Víta

Popis činnosti:Pro odbor turistického ruchu Správy Pražského hradu hledáme brigádníky na kustodní dozor ve Velké jižní věži katedrály sv. Víta.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:25. 4. 2024
Termín brigády:25.4.2024 BRIGÁDA JE REZERVOVANÁ
Pracovní doba:9:30-18:00 hod.
Lokalita:Praha 1 - Pražský hrad
Doprava:tram 22, 23 - Pražský hrad
Odměna:189 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kustodní dozor
- dohled nad návštěvníky ve Velké jižní věži katedrály sv. Víta
- kontrola vstupenek, podávání informací
Požadujeme:- čistý výpis z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- upravený vzhled, příjemné vystupování
- kultivovaný hlasový projev bez vady řeči
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohu ve výši až 50 % každý pracovní den
- brigádu v jedinečném prostředí s možností dlouhodobé spolupráce
- 25% příplatek za směny o víkendu = 236 Kč/hod, 100% příplatek za směny ve státní svátek = 378 Kč/hod
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz