brigáda

Kustodní dozor v různých objektech na Pražském hradě

Popis činnosti:Hledáme brigádníky a brigádnice na kustodní dozory v různých objektech Pražského Hradu. Jedná se o brigádu především na měsíc srpen s možností prodloužení brigády na další měsíce. Preferujeme možnost odpracovat celý uvedený termín, ale je možno domluvit i kratší termíny. Více informací na e-mailu i telefonu.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:1. 1. 2019
Termín brigády:1.1.2019 - 31.12.2019 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:8.30 - 17.00/ 9.30 - 18.00
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22 - zastávka Pražský hrad
Odměna:87 Kč/h
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kustodní dozor na výstavě
- dohled nad návštěvníky výstavy
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- zájem o umění
- upravený vzhled, příjemné vystupování
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohu ve výši 50% každý pracovní den
- brigádu v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- jedinečnou šanci navštívit výstavy a zákoutí Pražského Hradu
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz