brigáda

Kustodní dozor v Obrazárně Pražského hradu

Popis činnosti:Pro odbor kultury Správy Pražského hradu hledáme spolehlivé a kultivované brigádníky ideálně se zájmem o umění na kustodní dozor v prostorech Obrazárny Pražského hradu.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:20. 4. 2024
Termín brigády:20.,22.,24.-30.4.2024
Pracovní doba:8.30 - 17.00
Lokalita:Praha 1 - Hradčany
Doprava:tram 22, 23 zastávka "Pražský hrad"
Odměna:128 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- dozor nad řádným chováním návštěvníků expozice
- podávání informací návštěvníkům
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, kladný vztah k lidem, komunikativnost
- elegantní, společenský oděv
Nabízíme:- zajímavou brigádu v jedinečných prostorech Pražského hradu
- možnost zhlédnout díla nejstarší kontinuálně existující sbírky obrazů v českých zemích
- příplatky 25% za víkendové služby (=160 Kč/hod) a 100% při státním svátku (=256 Kč/hod)
- možnost dlouhodobé spolupráce
- kdykoliv možnost vybrat si 100% zálohu
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz