brigáda

Kustodní dozor v historických objektech Pražského hradu

Popis činnosti:Pro Správu Pražského hradu hledáme spolehlivé a kultivované brigádníky na kustodní dozor ve stálých expozicích pořádaných odborem turistického ruchu SPH. Na výběr je celá řada mimořádných objektů - katedrála svatého Víta, Starý královský palác (s proslulým Vladislavským sálem), Zlatá ulička, bazilika svatého Jiří, expozice Příběh Pražského hradu, Prašná věž (Mihulka), Rožmberský palác....
Aktuální nabídka směn:
PÁ - 26.4. Prašná věž (Mihulka)
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:26. 4. 2024
Termín brigády:26. 4. 2024
Pracovní doba:8:30 - 17:00
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22, 23 - Pražský hrad
Odměna:128 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kustodní dozor v katedrále svatého Víta, ve Starém královském paláci, v bazilice svatého Jiří, ve Zlaté uličce nebo v expozici "Příběh Pražského hradu"
- dohled nad pořádkem během návštěvního dne v historických prostorech Pražského hradu, poskytování informací návštěvníkům Pražského hradu
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- upravený vzhled, příjemné vystupování
- kultivovaný hlasový projev bez vady řeči
Nabízíme:- možnost vybírat si 100% zálohu ihned po brigádě
- 25% příplatek za víkendy (=160 Kč/hod), 100% příplatek za práci ve státní svátek (=256 Kč/hod)
- brigádu v jedinečných historických prostorech Pražského hradu
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz