brigáda

Kustodní dozor na výstavě slovinského umění v Jízdárně Pražského hradu

Popis činnosti:Hledáme spolehlivé, kultivované a přiměřeně fyzicky zdatné brigádníky se zájmem o umění na kustodní dozor během výstavy „Impresionismus od úsvitu do soumraku. Slovinské umění 1870-1930“ v Jízdárně Pražského hradu. Výstava začíná vernisáží 16.5.2019 a bude probíhat až do 16.9.2019.
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:1. 9. 2019
Termín brigády:1.9.2019-16.9.2019
Pracovní doba:9.30 - 18.00
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22, 23 - zastávka "Pražský hrad"
Odměna:94 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kontrola vstupenek
- poskytování informací návštěvníkům výstavy
- dozor nad řádným chováním návštěvníků
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, kultivovanost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- tmavý společenský oděv
Nabízíme:- brigádu v jedinečných prostorech Pražského hradu
- možnost zhlédnout unikátní výstavu zdarma
- možnost kdykoli si vybrat zálohu z odpracovaných hodin
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz