brigáda

Kontrola kvality kabelů do elektromobilů

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, globální logistickou společnost, hledáme brigádníky na kontrolu kabelů do elektromobilů do skladu na Praze 5 (Doprava: Metro B Zličín, pak svozovým busem do logistického areálu Na Radosti 414, Praha 5).
Společnost:spediční a logistická společnost
Den nástupu:17. 12. 2018
Termín brigády:17.12.2018 - 31.12.2018 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:8:00 - 16:30
Lokalita:Zličín, Praha 5
Doprava:Metro B Zličín, pak svozovým busem do logistického areálu
Odměna:120Kč/h+strav.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- vizuální kontrola kvality kabelů do elektromobilů
Požadujeme:- spolehlivost, manuální zručnost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- samostatný přístup k práci
- minimální věk 15 let a musí být ukončená základní škola
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohu ve výši až do 50% každý pracovní den
- za každý odpracovaný den zaměstnaneckou stravenku v hodnotě 100 Kč
- brigádu v příjemném prostředí moderní logistické společnosti
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz