brigáda

Kontrola bombiček ve skladu s elektronikou

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy, okres Praha - východ (15 minut od stanice metra C "Háje"), hledáme spolehlivé, pečlivé brigádníky na pravidelnou, dlouhodobou spolupráci při kontrole bombiček pro klienta SodaStream.

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:26. 10. 2021
Termín brigády:26.10.2021 - 31.12.2021 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:8:30-17:00
Lokalita:Říčany u Prahy
Doprava:Busem MHD ze stanice metra C "Háje"
Odměna:170 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:Kontrola bombiček pro klienta SodaStream
Odvíčkování a kontrola ventilů
Manipulace s boxy po 36-ti bombičkách (box = 15 kg)
Manipulace s paletovým vozíkem
Požadujeme:Výpis z rejstříku trestů
Přiměřená fyzická zdatnost
Spolehlivost, pečlivost
Pravidelná spolupráce do konce roku (alespoň 3 dny v týdnu)
Nabízíme:Možnost výplaty zálohy v hotovosti nebo na účet kdykoliv
Příspěvek na dopravu
Proplacená obědová pauza (= bonus až 1500 Kč měsíčně)
Stravování za hubičku - kompletní obědové menu za 40 Kč
Sleva na firemní produkty
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz