brigáda

Informátor na Pražském hradě od 15.8.

Popis činnosti:Od 20.8. na celý měsíc srpen hledáme komunikativní, energické a pozitivně naladěné brigádníky na pozici informátorů v areálu Pražského hradu pro regulaci front do jednotlivých návštěvnických objektů a poskytování informací návštěvníkům ze všech koutů světa.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604253000 (I BĚHEM VÍKENDU OD 8.00 DO 15.00).
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:20. 8. 2019
Termín brigády:20.8.-31.8.2019 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:9.30 - 15.00
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22, 23 - zastávka "Pražský hrad"
Odměna:143 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- poskytování informací návštěvníkům Pražského hradu
- organizování a regulace nadměrných front u vstupů do jednotlivých návštěvnických objektů

Požadujeme:- 100% spolehlivost, komunikativnost, optimistický přístup k práci
- komunikativní znalost angličtiny
- čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- upravený zevnějšek a kultivované vystupování směrem k návštěvníkům Pražského hradu
- možnost odpracovat alespoň 3 dny v týdnu
Nabízíme:- brigádu v jedinečném prostředí jedné z našich nejvýznamnějších kulturních památek
- možnost komunikace v cizím jazyku
- průběžné vyplácení záloh
- možnost opakované, pravidelné spolupráce během celého roku
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz