brigáda

Brigádník do zásilkové společnosti u Brna

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme schopné, manuálně zručné a fyzicky zdatné brigádníky na pozici skladového manipulanta v zásilkové společnosti sídlící v Šlapanicích u Brna. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a možnost docházet alespoň 3 dny v týdnu.
Společnost:Spediční společnost poskytující expresní přepravu zásilek a logistická řešení.
Den nástupu:19. 12. 2022
Termín brigády:19.12.2022.-31.12.2022
Pracovní doba:podle domluvy v rozmezí 10:00-6:30, 6-12 hod. směny
Lokalita:Brno
Doprava:vlastní
Odměna:170 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- skenování a balení zásilek
- vykládka a nakládka zásilek
- identifikace zásilek – třídění zásilek dle směrů
Požadujeme:- fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatný přístup k práci
- znalost práce se skenerem výhodou
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:- možnost týdenních záloh ve výši 50 % z odpracovaného
- dlouhodobou práci v prosperující společnosti
- nástup možný ihned, nebo dle domluvy
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz