brigáda

Balič ve velkoskladu s elektronikou - Říčany

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, tuzemský velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy, hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky na pravidelnou, dlouhodobou spolupráci na balení a přípravu objednávek k expedici. Vhodná pro muže!
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
Den nástupu:22. 10. 2019
Termín brigády:22.10.-31.12.2019 ve dnech dle dohody
Pracovní doba:8.30-18.00/8:30-16:00
Lokalita:Říčany u Prahy, okr. Praha - východ
Doprava:busy MHD z metra C "Háje" (doba jízdy 20 minut)
Odměna:150 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- balení různé elektroniky do krabic dle objednávek
- vycpávání a polepování krabic a
- tisk štítků, příprava na expedici
Požadujeme:- spolehlivost, preciznost, odpovídající fyzickou zdatnost
- zájem o dlouhodobou spolupráci minimálně 3 dny v týdny
- čistý výpis z rejstříku trestů
Nabízíme:- základní odměnu ve výši 150 Kč/hod
- možnost kdykoli si vybírat zálohu
- kompletní obědové menu ve firemní kantýně za pouhých 45 Kč/hod
- příspěvek na dopravu v případě odpracování požadovaného počtu směn
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz