brigáda

Asistent prodeje + výpomoc ve skladu s upomínkovými předměty

Popis činnosti:Pro našeho klienta, společnost provozující řetězec obchodů s upomínkovými předměty a suvenýry, hledáme na pravidelnou spolupráci brigádníka na pozici asistenta prodeje v obchůdcích na Pražském hradě a na občasnou výpomoc do skladu společnosti na Praze 6 - Vokovicích.
Společnost:Společnost provozující obchody se suvenýry a upomínkovými předměty
Den nástupu:2. 4. 2024
Termín brigády:dlouhodobě, alespoň 8 směn měsíčně
Pracovní doba:dle dohody
Lokalita:Praha 6 - Vokovice a Praha 1 - Hradčany
Doprava:metro A "Nádraží Veleslavín", tram 22 zastávka "Pražský hrad"
Odměna:160 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPP přímo s klientem
Náplň práce:- prodej uměleckých a upomínkových předmětů v prodejně na Pražském hradě
- obsluha pokladny, podávání informací návštěvníkům
- drobný úklid na prodejně
- příprava objednávek k expedici do prodejen
- balení objednávek, přerovnávání skladu
- celková organizace skladu
- přebírání zboží od kurýrů
- přepočítávání zboží
Požadujeme:- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- odpovědnost, samostatné uvažování, fyzickou zdatnost
- zájem o spolupráci minimálně do konce roku 2024
- možnost odpracovat alespoň 8 osmihodinových směn měsíčně (v průměru tedy 2 směny týdně) – dny dle dohody
- znalost ČJ a AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků vítáme
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
- hmotnou odpovědnost za svěřené prostředky - nutný věk nad 18 let
Nabízíme:- brigádu na dohodu o provedení práce přímo s klientem
- dlouhodobou, pravidelnou brigádu ve dnech dle dohody
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz