brigáda

Administrativní výpomoc na recepci

Popis činnosti:Pro našeho významného klienta hledáme slečnu s komunikativní znalostí anglického jazyka na zástup na recepci.
Společnost:autorizovaný prodej a servis stavebních strojů
Den nástupu:25. 4. 2024
Termín brigády:25.4. - 30.4.2024, 3.6.-7.6.2024 - jen všední dny. Brigáda je rezervovaná.
Pracovní doba:7.00 - 15.30 hod.
Lokalita:Praha východ - Čestlice
Doprava:bus 328 z metra "C" Opatov - zastávka "Čestlice, Rebo"
Odměna:160 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kontakt s klienty firmy
- práce na PC, uvádění hostů
- komunikace po telefonu, apod.
Požadujeme:- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
- bezchybnou českou výslovnost
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- uživatelskou znalost práce na PC
- příjemné vystupování a vzhled, pečlivost, samostatný přístup k práci
Nabízíme:- možnost vybírat si zálohy ve výši až 50 % každý pracovní den
- zajímavou brigádu s uplatněním cizího jazyka
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz