Skladový manipulant v zásilkové společnosti - Mladá Boleslav (Řepov)

Popis:Chcete být součástí nejvýznamnější společnosti v oblasti přepravy zásilek?
Pokud jste ve skladu jako ryba ve vodě, pak hledáme právě Vás!

Pokud zkušenosti ze skladu nemáte, ale láká Vás práce skladového manipulanta, nevadí - i tak Vám dáme šanci se realizovat :-)
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Budete pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení v České Republice a na Slovensku. Přepravní a logistická řešení, která nabízí svým klientům přizpůsobují jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.
Náplň práce:A co bude Vaší náplní práce?
- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů
- příprava zboží k expedici
- jakékoliv další pomocné práce ve skladu
Místo výkonu práce:Mladá Boleslav
Pracovní doba:Střídání 4 a 12 hodinových směn dle rozpisu - pouze denní směny.
Požadujeme:- zkušenosti ze skladu nebo v logistice výhodou, ale není
podmínkou
- oprávnění na VZV nepožadujeme, ale výhodou
- odpovědnost, pečlivost, samostatný přístup k práci
- spolehlivost, dochvilnost, nadšení pro práci
- čistý výpis z trestního rejstříku
- spolehlivost, pečlivost, fyzickou zdatnost, samostatný přístup k práci
- uzavření pojištění odpovědnosti na škody způsobené zaměstnavateli
Nabízíme:- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- agenturní zaměstnání s možností po čase přejít do kmenového stavu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:24 000 Kč + možné osobní ohodnocení.
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz